ارتباط با ما

۱۲+۱ نقاشی سه بعدی با مداد رنگی / نیکولا کولجیک

ماه ترین

هنر

۱۲+۱ نقاشی سه بعدی با مداد رنگی / نیکولا کولجیک

این تصاویر از نقاشی سه بعدی با مداد رنگی توسط هنرمند صربستانی آقای نیکولا کولجیک nikola culjic طراحی و تهیه شده است . او تنها سه سال است که نقاشی کردن را آغاز کرده و حالا این آثار حیرت انگیز را خلق کرده است.

نیکولا ۳۰ ساله است و کشیدن نقاشی در سبک سه بعدی را خودش با تمرین های فراوان آموخته است. او از سه سال پیش بدون هیچ علاقه ای نقاشی کردن را آغاز کرده و حالا متوجه شده که چقدر در این کار استعداد بالایی دارد.

ماه ترین

آقای nikola culjic ابتدا نقاشی را در سبک پرتره آغاز کرد برای او کشیدن پرتره کار بسیار دشواری است  و همچنین اینکه بتواند در این سبک جز هنرمندان بزرگ باشد را  برای خودش کاملا دست نیافتنی می داند.

بنابراین تصمیم گرفت که نقاشی در سبک های دیگر را آغاز کند. سپس او با سبک نقاشی سه بعدی آشنا شد و اعتقاد دارد که مردم نقاشی های سه بعدی را بسیار دوست دارند چراکه آن ها بسیار جالب و شگفت انگیز هستند .

ماه ترین

ماه ترین

نیکولا کولجیک با استفاده از مداد رنگی نقاشی های سه بعدی را می کشد و اعتقاد دارد که با استعدادش می تواند یکی از بهترین هنرمندان این سبک باشد.

او در مورد ایده گرفتن برای کشیدن نقاشی می گوید:

ایده و الهام در هر جایی و در هر چیزی وجود دارد ما فقط باید او را بگیریم و پیدا کنیم. !!

ماه ترین

تصاویر سه بعدی دارای ابعاد طول و عرض ارتفاع هستند که با به تصویر کشیدن این ابعاد و به کار گیری رنگ های مناسب در یک اثر هنری به نظر می رسد که آن ها کاملا واقعی هستند و در خیلی از مواقع ذهن انسان را به اشتباه می اندازند.

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

[aparat id=”yOk6E”]

سعید ارجمندی – خانه عکس

ثبت نظر

پاسخ شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیش تر در هنر

آخرین مطالب

معماری ایران

معماری جهان

عکاسی

طراحی داخلی

فراخوان ها و رویدادها

بالا