ارتباط با ما

ویدیو پروژکتور سونی اکسپریا

ماه ترین

تکنولوژی

ویدیو پروژکتور سونی اکسپریا

شرکت سونی در نمایشگاه IFA امسال یک محصول جدید را بدون سر و صدای زیاد به برخی علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژی نشان داد. این محصول ویدیو پروژکتور منحصر به‌فردی بود که با نام Xperia Projector شناخته می‌شود. البته این پروژکتور هنوز در مرحله‌ی ساخت قرار دارد و نمونه‌ی اولیه‌ی آن به نمایش درآمد و حتی عرضه‌ی رسمی آن قطعی نیست؛ اما همین نمونه‌ی اولیه‌ هم بخوبی کار می‌کرد.

ماه ترین

اندازه‌ی این محصول کمتر از یک توستر است و می‌تواند تصاویر را به صورت افقی روی یک میز سفید پخش کند. همچنین می‌توان کاری کردن تصاویر روی دیوار به نمایش در بیایند. کیفیت تصاویر هم آن‌قدر بالا است که می‌توان آن‌ها را در محیط‌های روشن دید.

ماه ترین

این پروژکتور با سیستم عامل اندروید کار می‌کند و به همین دلیل می‌توان برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی را روی آن اجرا کرد و تصاویر آن‌ها را در محیط‌های مختلف مشاهده کرد. این دستگاه می‌تواند ۱۰ انگشت را به صورت همزمان شناسایی کند و می‌توان با آن به گردش در اینترنت پرداخت و کارهای متعددی انجام داد.

ماه ترین

هنوز نمی‌دانیم که این ویدیو پروژکتور جدید سونی در چه تاریخی راهی بازار می‌شود و متاسفانه هنوز قیمت آن مشخص نشده است. باید امیدوار باشیم که روزی این محصول راهی بازار شود.

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

[aparat id=”DYkae”]

مجید نوردوست – دیجی کالا مگ

ثبت نظر

پاسخ شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیش تر در تکنولوژی

آخرین مطالب

معماری ایران

معماری جهان

عکاسی

طراحی داخلی

فراخوان ها و رویدادها

بالا