ارتباط با ما

استودیو Little Red Ants / پرودوس

ماه ترین

مبلمان

استودیو Little Red Ants / پرودوس

استودیو Little Red Ants، استودیویی خلاق و معروف است که شهرت خود را مرهون تولید سریع و زیاد ویدئوهایی است که برای مشتریان بیشمارش تولید می‌کند. طبیعت کار آن‌ها می‌طلبد که شبانه‌روز کار کنند؛ بنابراین دفتر جدید آن‌ها در خیابان Lavender می‌بایست مکانی برای خوردن، خوابیدن، بازی و کار می‌بود.
رویای مسئولین شرکت، خلق فضایی بود که حداکثر ارتباط را بین کارمندان متعددش برقرار کند تا همه آن‌ها در تمام پروژه‌ها کمک کنند. همان‌طور که همه پرسنل، نقش و سهمی کوچک در هر پروژه دارند؛ می‌بایست فضایی کوچک نیز به هر یک از آن‌ها اختصاص می‌یافت. این تمام چیزی بود که می‌خواستند؛ کل شرکت مانند یک جسم دیده شود و رشته محبت و وابستگی در بین اعضای آن شکل بگیرد.

ماه ترین
نتیجه کار، یک فضای اداری باز است که فقط با یک وسیله مبلمان شده، یعنی یک میز دفتر کار  پیوسته که در واقع از هشت میز کار تشکیل شده است. این میز، فضای کارمند و بازدیدکننده را از هم جدا کرده است.

ماه ترین

ماه ترین

میز چوبی پیوسته به‌گونه‌ای طراحی شده که به همراه چرخه کاری آن‌ها جریان پیدا کند (از نویسنده تا ادیتور) و نحوه کار آن‌ها را بازتاب کند (از کار و استراحت تا غذا و بازی). میز کار، نقش یک ساختار ارگانیسم را ایفا می‌کند که تمام انبارها و اعمال را به درون خود جذب می‌کند. اگر میز دفتر کار  را به سمت بالا تا کنید؛ اتاق ویراستاری، سرویس بهداشتی، اتاق سرور، اتاق جلسه و آبدارخانه را پنهان می‌کند؛ در حالیکه خم کردن میز به سمت پایین، ایستگاه‌های کاری را شکل می‌دهد. همچنین، این ساختار ارتباطی تنها، تمام سیم‌ها را درون خود پنهان کرده است. همزمان با مونتاژ میز در سایت، سیم‌ها را داخل آن جای دادند.

ماه ترین

بدیهی است که بزرگ‌ترین چالش پروژه، ساخت همین میز دفتر کار  باشد؛ میزی که اکثر نجارها از ساخت آن امتناع می‌کردند. خوشبختانه تیم طراحی قادر بود که از توانایی خود کمپانی برای طراحی پیش نمونه و تست راه‌حل‌های ممکن استفاده کند. به‌منظور خلق شکلی سینوسی، دنده‌های حامی انحنای داخلی و سطح رویی میز را با ماشین CNC برش دادند؛ این امر در کارگاه PRODUCE انجام شد. سپس، چوب افرا را با ورقه‌های نازکی روکش کردند. برش این ورقه‌ها به‌قدری دقیق و انعطاف پذیر بود که می‌شد که آن‌ها را تا زد و ساختاری خمیده شکل داد؛ ساختاری که نقاط اتصال سطوح آن، کاملاً بدون درز باشند. پس دیگر کار زیادی برای نجارها باقی نماند و فقط کافی بود که این سطوح دلخواه را به هم تخته کوب کنند.

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

مساحت

ثبت نظر

پاسخ شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیش تر در مبلمان

 • ماه ترین ماه ترین

  مبلمان

  Buddy ، صندلی بازی

  این روزها بازی های کامپیوتری در تمام نقاط دنیا فراگیر شده و به یکی از اصلی...

 • ماه ترین ماه ترین

  مبلمان

  زمستان سرد با کرسی کوتاتسو

  همه ی ما در زمستان برای کاهش هزینه ی گرمایش، کارهای خلاقانه ای انجام می دهیم....

 • مبلمان

  صندلی Exocet

  Exocet Chair صندلی متناسب با فرم بدن انسان و یا به عبارتی دیگر طراحی صندلی متناسب...

 • ماه ترین ماه ترین

  مبلمان

  کابینت موجی از سباستین ارازوریز

  سباستین ارازوریز، هنرمند و طراح ساکن نیویورک، محصولی را معرفی کرده است که تصویر ما از...

 • ماه ترین ماه ترین

  مبلمان

  نمایشگاه مبلمان IMM Cologne 2016

  نمایشگاه مبلمان IMM Cologne 2016  هر ساله پر از ایده ها و خلاقیت های بی نظیری است...

آخرین مطالب

معماری ایران

معماری جهان

عکاسی

طراحی داخلی

فراخوان ها و رویدادها

بالا