ارتباط با ما

طراحی میدان شناور تفریحی در فلوریدا / Carlo Ratti Associati

معماری جهان

طراحی میدان شناور تفریحی در فلوریدا / Carlo Ratti Associati

طراحی میدان شناور تفریحی در فلوریدا به کمک فناوری ساخت زیردریایی‌ در حالی این روزها رونمایی شده است که بر مبنای این طراحی یک فضای زیبای شهری در پالم بیچ فلوریدا ساخته خواهد شد. این پارک شامل استخر، تالار کنفرانس، رستوران، میدان عمومی و مزارع کشت هیدروپونیک بوده که توسط Carlo Ratti Associati طراحی شده است.

ماه ترین

هدف این اجرای پروژه  میدان شناور تفریحی در فلوریدا تغییر فضای خالی ساحل دریاچه ورث لاگون در غرب پالم بیچ فلوریدا به مجتمع‌های جدید با واحدهای مسکونی، فضای خرده فروشی و مکان‌های تفریحی است و بازدیدکنندگان قادرند به راحتی و با آسودگی خاطر بر روی دریاچه قدم بزنند و از میدان عمومی شناور منحصربه‌فرد آن لذت ببرند.

ماه ترین

میدان شناور تفریحی در فلوریدا در حالی ساخت آن می توان  سبک جدید از معماری را ارائه دهند بلکه این پروژه با استفاده از فناوری بکار گرفته شده در طراحی سیستم‌های زیردریایی و محفظه های هوای واکنشی که شناور بودن را ممکن می‌کنند و همین امر باعث کنجکاوی گردشگران برای تماشا و بازدید از این پروژه را چنان زیاد می کند که می تواند سالانه گردشگران زیادی را به این شهر بکشاند و البته و از ویژگی‌های خاص این مجموعه فضاهای عمومی آن، رستوران با سرو غذاهای تولیدی با روش هیدروپونیک، استخر مدور، سالن کنفرانس و میدان عمومی شناور است که افراد به راحتی می توانند از امکانات آن استفاده کنند.

ماه ترین

ماه ترین

ماه ترین

چنگیز قیاسی – میهن پست

ثبت نظر

پاسخ شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیش تر در معماری جهان

آخرین مطالب

معماری ایران

معماری جهان

عکاسی

طراحی داخلی

فراخوان ها و رویدادها

بالا