ارتباط با ما

مسابقه لکسوس دیزاین ۲۰۱۸

خبر

مسابقه لکسوس دیزاین ۲۰۱۸

ششمین دوره از مسابقات بین‌المللی لکسوس دیزاین از تاریخ ۲۴ جولای (۲ مرداد) رسماً آغاز شده است. این رویداد با هدف حمایت از طراحان و نوآوران نسل آینده برگزار می‌شود، طراحانی که از طریق «دیزاین»، جهان را توسعه می‌دهند. شرکت در مسابقه لکسوس دیزاین برای همه علاقه‌مندانی که به سن قانونی رسیده‌اند، آزاد و رایگان است.

لکسوس سال ۱۹۸۹ به عنوان یک برند ژاپنی کار خود را در صنعت خودروسازی آغاز کرد و اکنون یکی از برندهای مطرح در زمینهٔ تولید اتومبیل‌های لوکس به شمار می‌رود. این شرکت، «دیزاین» را به عنوان روند حل مسئله در نظر می‌گیرد و آن را راهکاری برای ساخت آینده بهتر می‌داند. از همین رو فرصتی را برای خلق‌ ایده‌های منحصر به فرد علاقه‌مندان و ساخت پروتوتایپ آنها زیر نظر طراحان مشهور دنیا، فراهم کرده است. این رویداد در جهت یافتن استعدادهای نسل آینده و شکوفا کردن آنها برگزار می‌شود

همه طراحان با هر گرایشی از جمله معماری، مُد و محصول می‌توانند در مسابقه لکسوس دیزاین شرکت کنند. لکسوس به دنبال طرح‌هایی است که فراتر از فرم و عملکردِ عالی باشند و به عنوان راهکاری برای غلبه بر یک چالش ارائه شوند.

موضوع مسابقه

ماه ترین

برگزارکنندگان مسابقه لکسوس دیزاین بر این باورند که هدف نهایی دیزاین، ساخت دنیایی بهتر است، عاملی برای تغییر که ما را قادر به خلق آینده‌ای درخشان‌تر می‌کند. امسال موضوع این مسابقه «_CO» در نظر گرفته شده است که مفهوم آن را در ادامه می‌خوانید.

در زبان لاتین، «_CO» پیشوندی به معنای همکاری و مشارکت است.

این مطلب بیان‌کننده علاقه لکسوس به موضوعِ همزیستی موزونِ جامعه با طبیعت، از طریق طراحی پایدار است. «_CO» نگرشی در جهت کاوش عوامل بالقوه خودمان و محیطمان با خلق امکانات جدید است. اجازه دهید این پیشوند الهام‌بخش شما برای درک دنیایی پر از امید و امکان باشد.

تاریخ‌های مهم مسابقه لکسوس دیزاین

شروع مسابقه: ۲۴ جولای ۲۰۱۷ (۲ مرداد ۹۶)

پایان مهلت ارسال طرح‌ها: ۸ اکتبر ۲۰۱۷ (۸ مهر ۹۶)

جوایز مسابقه لکسوس دیزاین

  • دعوت به هفته طراحی میلان
  • کمک هزینه ساخت پروتوتایپ محصول
  • راهنمایی توسط طراحان برجسته
  • دعوت به جشن مطبوعاتی
  • اعطاء بسته جوایز مطبوعات
  • فرصت نمایش محصول در رویداد میلان
  • اعطاء گواهی‌نامه

برندگان ۴ طرح برتر، امکان ساخت پروتوتایپ محصول خود و توسعه آن زیر نظر طراحان برجسته را خواهند داشت.

برای دریافت اطلاعات کامل و نحوه ارسال آثار می‌توانید به سایت اصلی مسابقه لکسوس دیزاین ۲۰۱۸ و یا سایت designboom مراجعه کنید.

  • آخرین اخبار ، فراخوان ها و مسابقه های طراحی را از اینجا دنبال نمایید.
  • آخرین مطالب ماه ترین را در کانال تلگرام ماه ترین دنبال کنید.
  • برای اطلاع از مسابقه طراحی اینجا را مطالعه نمایید

نگار کامران فرد – هزار و یک بوم

ثبت نظر

پاسخ شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیش تر در خبر

آخرین مطالب

معماری ایران

معماری جهان

عکاسی

طراحی داخلی

فراخوان ها و رویدادها

بالا